Nagrobki pojedyncze

Nagrobki dubeltowe

Nagrobki urnowe

Liternictwo nagrobkowe

Fotografia nagrobkowa

Otoczenia grobów

 

Otoczenia grobów cczyli przestrzeń między nagrobkami można zagospodarować poprzez wyłożenie jej kostką betonową, granitową lub wysypanie kamykami.

Oferujemy Państwu metodę ograniczającą do minimum przerost chwastów w przestrzeniach między grobami poprzez zastosowanie eleganckich płytek betonowych o większych wymiarach, lub całych granitowych płyt dostosowywanych wymiarami do potrzeb danego grobu.

 

Otoczenia granitowe wykonujemy z jednolitych elementów kamiennych wykończonych specjalną techniką zapobiegającą ślizganiu się oraz z nacięciami imitującymi pojedynczą kostkę.

 

 

Otoczenia grobów muszą być wykonywane na specjalnie przygotowanym gruncie wokół muru grobu, gdyż w przeciwnym razie, teren będzie osiadał i wykonane otoczenie może ulec uszkodzeniu.

 

Nie możemy sztucznie przyspieszyć osiadania gruntu. Dlatego prace nie są prowadzone od razu po wymurowaniu grobu.  W tym celu konieczne jest odczekanie ,aż grunt osiądzie samoczynnie.

 

Kostki betonowe lub granitowe układane są na podbudowie z chudego betonu i w odstępach, w zależności od rodzaju materiału, z jakiego zostały wykonane. Pojawiające się w przestrzeniach łączących chwasty są zjawiskiem naturalnym i wymagają natychmiastowego usuwania, gdyż będą działać niszcząco na ułożone elementy.

 

 

Nagrobki na wystawie

Promocje

Kamieniarstwo budowlane

UWAGA

_______________________

W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ EPIDEMICZNĄ

W KRAJU ZAPRASZAMY DO

KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO

ORAZ OSOBISTEGO

PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ

W SIEDZIBIE FIRMY

PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

_______________________

Przydatne odnośniki

Cmentarze komunalne - Wyszukiwarka grobów